navody:prirucka:patroni

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
navody:prirucka:patroni [2019/11/13 09:55] – [Současní patroni] Přeformulované fajfky. ondrejnavody:prirucka:patroni [2020/05/30 00:13] (aktuální) – [Současní patroni] radoslavcap
Řádek 8: Řádek 8:
 ===== Současní patroni ===== ===== Současní patroni =====
 Kapitoly jsou krátké, některé nemají ani půl stránky, jiné jsou delší. Jeden člověk zvládne klidně dvě, tři, čtyři i deset. Dlouhou dobu se o celou příručku staral jeden jediný člověk. Kapitoly jsou krátké, některé nemají ani půl stránky, jiné jsou delší. Jeden člověk zvládne klidně dvě, tři, čtyři i deset. Dlouhou dobu se o celou příručku staral jeden jediný člověk.
-Kapitoly mají přiřazené patrony. Jestli už je tam fajfka, tak se nám povedlo danou kapitolu na dané vydání zkontrolovat na dané vydání. Jeden patron může samozřejmě pomoci s více kapitolami. :-)+Kapitoly mají přiřazené patrony. Jestli už je tam fajfka, tak se nám povedlo danou kapitolu na dané vydání zkontrolovat. Jeden patron může samozřejmě pomoci s více kapitolami. :-)
 Jestli nám chcete pomoci, ozvěte se na [[https://t.me/mojefedora|Telegram]], na [[[email protected]]], nebo přímo mně na e-mail [[[email protected]]]. Jestli nám chcete pomoci, ozvěte se na [[https://t.me/mojefedora|Telegram]], na [[[email protected]]], nebo přímo mně na e-mail [[[email protected]]].
  
  • navody/prirucka/patroni.txt
  • Poslední úprava: 2020/05/30 00:13
  • autor: radoslavcap