Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
navody:prirucka:gnome [2018/01/24 15:07]
127.0.0.1 upraveno mimo DokuWiki
navody:prirucka:gnome [2019/02/16 20:55] (aktuální)
sesivany Rozšíření informací o zvukových bluetooth zařízeních
Řádek 58: Řádek 58:
 {{ :​navody:​f22bluetooth-zarizeni.png?​250 |}} {{ :​navody:​f22bluetooth-zarizeni.png?​250 |}}
  
-Připojení ​//​bluetooth//​ zařízení ​se podle své povahy mohou nabízet i jindeTřeba reproduktory nebo sluchátka, připojené ​es bluetooth, ​se zobrazí v nastavení ​zvuku.+//Fedora Workstation//​ umožňuje připojit přes //​bluetooth// ​také zvuková ​zařízení. ​Ta se po připojení objeví v nastavení zvukukde můžete ​epnout na jejich vstup nebo výstup. Můžete tam také epínat mezi dvěma profily: 
 +  * **High Fidelity Playback (A2DP Sink)** - je určený pro přehrávání zvuku ve vysoké kvalitě. Standardně ​se používá základní kodek SBC s datovým tokem maximálně 320 kbps. Chcete-li použít pokročilejší kodek (LDAC, AptX, AptX-HD, AAC), musíte nainstalovat modul pro zvukový server PulseAudio z RPMFusion. 
 +  * **Headset Head Unit (HSP/HFP)** - tento profil je nabízený u zařízení,​ která mají také mikrofon, umožňuje totiž obousměrný provoz ​zvuku, ale za cenu jeho snížené kvality.
  
 Pokud je nějaké //​bluetooth//​ připojení aktivní, zobrazí se na horním panelu indikátor //​bluetooth//​. V //nabídce uživatele//​ potom najdete informaci o počtu připojených zařízení. Pokud je nějaké //​bluetooth//​ připojení aktivní, zobrazí se na horním panelu indikátor //​bluetooth//​. V //nabídce uživatele//​ potom najdete informaci o počtu připojených zařízení.
  • navody/prirucka/gnome.txt
  • Poslední úprava: 2019/02/16 20:55
  • autor: sesivany